Klienci o nas:

  Fundacja Gdańska
 • Mamy zaszczyt poinformować, że firma CO-NET Robert Olech jest dostawcą sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania oraz aktywnego sprzętu sieciowego pracującego w naszej sieci. Biorąc pod uwagę solidność, terminowość, zaangażowanie oraz kompetencję właściciela, możemy polecić korzystanie z usług firmy CO-NET Robert Olech.

  W chwili obecnej CO-NET Robert Olech. wykonuje na rzecz Fundacji Gdańskiej usługi doradztwa i fachowej pomocy w zakresie funkcjonowania dostarczonego sprzętu. Wszystkie nasze sugestie przyjmowane są z uwagą, a zgłaszane przez nas problemy szybko rozwiązywane. Mając na uwadze doświadczenie CO-NET Robert Olech rekomenduję wspomnianą firmę jako solidnego i wiarygodnego partnera w zakresie obsługi serwisowej sprzętu komputerowego i peryferiów.

  Miejski Dom Kultury w Gdańsku
 • Miejski Dom Kultury w Gdańsku niniejszym listem udziela firmie CO-NET Robert Olech z siedzibą w Pruszczu Gdańskim przy ul. Żwirki i Wigury 11/34 referencji profesjonalnego partnera w obszarze doradztwa informatycznego, oraz dostawcy i serwisanta sprzętu komputerowego.

  Z firmą CO-NET Robert Olech współpracujemy już ponad dwa lata, przez ten okres Pan Robert Olech zajmował się kompleksową obsługą informatyczną Miejskiego Domu Kultury, a także wszystkich podległych jemu jednostek.

  Informujemy, że wszystkie usługi wykonywane są w terminie i z zachowaniem należytej zawodowej staranności.

  Miejski Dom Kultury ma bardzo dobre doświadczenia wynikające ze współpracy z firmą CO-NET Robert Olech, która zaprezentowała swoją rzetelność, kreatywność i profesjonalizm oraz otwartość i pomysłowość zarówno w rozwiązywaniu bieżących problemów, jak i wdrażaniu nowych rozwiązań.

  NZOZ "Przychodnia Aksamitna"
 • Przychodnia „Aksamitna” z siedzibą w Gdańsku przy ul. Aksamitna 1 niniejszym listem potwierdza wykonanie przez firmę CO-NET Robert Olech. z siedzibą w Pruszczu Gdańskim przy ul. Żwirki i Wigury 11/34 usług w zakresie informatyzacji, polegających na dostarczeniu i uruchomieniu stacji roboczych wraz z oprogramowaniem, a także skonfigurowaniu serwera i routera brzegowego.

  W chwili obecnej CO-NET Robert Olech świadczy na rzecz Przychodni „Aksamitna” usługi serwisowe, a także służy doradztwem i fachową pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów dotyczących funkcjonowania stworzonego systemu.

  Niniejszym udzielamy referencji dla firmy CO-NET Robert Olech jako rzetelnego i terminowego partnera.